Kuchynský organizér [🔝 AKCIA]

Praktický stojan na umývadlo • S čistiacim košom na likvidáciu čistiacich prostriedkov a držiakom na sušenie • Flexibilný dizajn, na umývadlá do 50 cm!

5.99 + doprava zadarmo

  • Objednajte dnes a tovar máte doma pia., 08.07.
  • Právo na vrátenie výrobku do 14 dní
payment methods
Varno plačevanje
100% bezpečný nákup
Hitra dostava
Rýchla doručenie
Brezplačna poštnina
Bezplatná doprava
Preverjena kvaliteta izdelkov
Overená kvalita

Skvelý nástroj na usporiadanie a organizáciu kuchyne!
Sink Organizer je výsuvný stojan k drezu, pomocou ktorého môžete veľmi ľahko usporiadať a uvoľniť miesto na kuchynskej linke.

Priestor pre všetky čistiace doplnky
Organizér má priestranný kôš na uloženie všetkého riadu, ktorý pri umývaní potrebujete – špongie, štetce, utierky, čistiace prostriedky, mydlá atď.

Už žiadne mokré špongie so zatuchnutým zápachom
Mokré špongie a vlhké utierky sú priam ideálnou živnou pôdou pre baktérie, takže vyžmýkanie a sušenie špongií a utierok slúži ako zásadná prevencia voči množeniu baktérií, zatuchnutému zápachu a zápachu vôbec. Praktický stojan organizéra umožňuje efektívne odtekanie a sušenie utierok a kôš s otvormi zaisťuje rýchly odtok a zabraňuje zadržiavaniu vody. Sink Organizer tak udržuje utierky suché a vetrané a predlžuje ich životnosť.

Na hygienické odkladanie kuchynského náradia
Špongie a handričky už nebudete musieť sušiť pri umývadle alebo ich dokonca nechávať v ňom, kde sa vždy namočia zakaždým, keď otvoríte kohútik. Všetky špongie a handričky umiestnené na jednom mieste budú navyše pôsobiť oveľa usporiadanejšie.

Praktické rozloženie
Vďaka stojanu umiestnenom na dreze budete mať pomôcky ny umývanie riadu po ruke, no zároveň oddelené od špinavého riadu a vody v umývadle.

Na umývadlá všetkých veľkostí
Sink Organizer má pružný dizajn, ktorý zaisťuje, že sa kôš na organizér perfektne hodí k veľkosti vášho drezu. Kôš meria od 36 cm do 50 cm (roztiahnutý).

Ľahko sa inštaluje a čistí
Inštalácia organizéra je celkom jednoduchá, pretože nepotrebujete náradie ani lepidlo. Sink Organizer stačí zložiť a položiť ho na okraj umývadla. Rýchla inštalácia tiež umožňuje ľahké čistenie a údržbu organizéra.

Prispôsobivý tvar
Ak nepotrebujete držiak na sušenie utierok, môžete ho zložiť a používať iba odkladací kôš.

Sink Organizer – pre upratanú a organizovanú kuchyňu!

Vlastnosti:
✓ Praktický nástroj na skladovanie čistiacich nástrojov (špongie, handry, drôtenky, čistiace prostriedky, mydlá atď.)
✓ Výsuvný kôš sa prispôsobí drezom všetkých veľkostí
✓ S dvojitým držiakom na efektívne sušenie handier a špongií po prepláchnutí
✓ Perforovaný kôš na rýchle vyprázdnenie, zabraňuje hromadeniu vody a množeniu baktérií a tvorbe zatuchnutého zápachu a nepríjemnej vône
✓ Hygienické odkladanie náradia na umývanie riadu
✓ Predĺžená životnosť špongií a handričiek
✓ Organizovaná kuchynská linka a úspora miesta

Farba: tmavošedá
Rozmery: dĺžka: od 36 do 50 cm / šírka: 8,5 cm / výška 28 cm
Materiál: plast (PP)

Balíček obsahuje:
1x Sink Organizer 

Často kladené otázky

Je doručenie bezplatné?
Doručenie je ZADARMA bez ohľadu na počet objednaných produktov a bez ohľadu na celkovú cenu vašej objednávky.
Ako si môžem objednať produkt?
Produkt si môžete objednať priamo prostredníctvom našej webovej stránky. Ak chcete, môžete nás tiež kontaktovať a uskutočniť objednávku telefonicky na čísle 02 3322 10 40 alebo e-mailom na adrese [email protected]
Môžem produkt vymeniť alebo vrátiť?
Samozrejme! Radi produkt vymeníme alebo zaň vrátime kúpnu cenu. Je dôležité vrátiť výrobok nepoužitý, nepoškodený a v pôvodnom obale.
Kedy dostanem výrobok?
Snažíme sa vašu objednávku odoslať v rovnaký alebo nasledujúci pracovný deň po zadaní objednávky. Objednávku tak zvyčajne dostanete do 1 - 2 pracovných dní od uskutočnenia objednávky. Sme však závislí aj od logistických sietí, na ktoré bohužiaľ nemáme žiadny vplyv. Existuje tu možnosť oneskorenia, napríklad oneskorenia dodávky do nášho skladu alebo oneskorenia dodávky na vašu adresu. V prípade meškania vás budeme informovať e-mailom.
Dostávam k produktu aj faktúru a pokyny?
Faktúru a slovenské pokyny dostanete na vašu e-mailovú adresu. Ak ste ich omylom vymazali, kontaktujte nás a radi vám ich opäť pošleme.
Má výrobok záruku?
Na všetky výrobky, na ktoré sa vzťahuje zákonná záruka, ponúkame jednoročnú záruku.
Kde nájdem zákaznícku podporu?
Ak potrebujete pomoc, informácie k objednávke alebo máte otázku, sme vám k dispozícii na telefónnom čísle 02 3322 10 40 a na e-mailovej adrese [email protected]zebra.sk
Ako zaplatím?
Za výrobky môžete platiť platobnými kartami, prostredníctvom služby PayPal alebo dobierkou.
Kto dodáva balíčky?
Balíky doručuje zásielková služba GLS. Pred doručením vás bude doručovateľ kontaktovať. Ak nie ste doma, môžete si zabezpečiť bezplatný prevoz balíka na pracovisko alebo inú adresu.
Sú výrobky vysokej kvality?
Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste, preto sú všetky naše výrobky starostlivo vyberané, majú osvedčenú kvalitu a sú vyrobené z bezpečných materiálov a v súlade s normami EÚ.
delivery
Bezplatná doprava
satisfaction warranty
Garancia spokojnosti
safe buy
100% bezpečný nákup
EU seller
EU obchodník