Príslušenstvo na úpravu, brúsenie a tvarovanie nechtov

Príslušenstvo pre dokonale upravené prírodné alebo umelé nechty!

Príslušenstvo, ktoré môžete používať s prístrojom Vivo Nail Drill obsahuje keramické nadstavce s rôznymi stupňami drsnosti, kompletnú sadu univerzálnych brúsnych nadstavcov a balenie s až 100 brúsnymi kotúčikmi!

11.99 + doprava zadarmo
Objednajte dnes a tovar máte doma v stredu, 27.10.

Príslušenstvo

Vymazať

Príslušenstvo:

Môžete si vybrať z:

Balenie brúsnych kotúčikov (cca. 100 ks)
12-dielna súprava nadstavcov

(6 nadstavcov na brúsenie, pilnikovanie nechtov a starostlivosť o nechtovú kožičku
+ 6 brúsnych kotúčikov) 

Keramický nadstavec – červený (jemný)
Keramický nadstavec – modrý (stredne drsný)
Keramický nadstavec – zelený (drsný)

 

 

Brúsne kotúčiky

Brúsny papier/kotúčiky sú vhodné na starostlivosť o prírodné nechty. Sú ideálne pre začiatočníkov alebo tých, ktorí sa ešte len oboznamujú s možnosťami tvarovania a úpravy nechtov. Balenie obsahuje asi 100 kusov brúsnych kotúčikov.

 

 

12-dielna súprava nadstavcov

Sada brúsnych nadstavcov obsahuje 6 nadstavcov na brúsenie, pilnikovanie nechtov a starostlivosť o nechtovú kožičku a 6 brúsnych kotúčikov.
Súprava je vhodná na kompletnú starostlivosť o prírodné nechty a nechtovú kožičku.

 

 

Keramické nadstavce

Keramické nadstavce sú vhodné na tvarovanie a odstraňovanie UV gélu a akrylu.
Neodporúča sa na prírodné nechty!

Nadstavce sú vhodné na odstránenie stavebných a kamuflážnych gélov a akrylu. Vďaka pevnému keramickému materiálu majú nadstavce omnoho dlhšiu životnosť ako iné nadstavce a výhodou keramického materiálu je aj to, že sa pri brúsení nezohrieva tak rýchlo ako iné materiály.

Čistenie a údržba nadstavcov je jednoduchá, pretože ich môžete po použití opláchnuť vlažnou vodou a potom ich vydezinfikovať liehovým alkoholom, čím zaistíte dlhodobé bezpečné používanie. 

K dispozícii máte 3 nadstavce, ktoré sa líšia stupňom drsnosti:

 

 


Prístroj NIE je súčasťou tejto ponuky, ale môžete si ho kúpiť tu:

Často kladené otázky

Je doručenie bezplatné?

Doručenie je ZADARMA bez ohľadu na počet objednaných produktov a bez ohľadu na celkovú cenu vašej objednávky.

Ako si môžem objednať produkt?

Produkt si môžete objednať priamo prostredníctvom našej webovej stránky. Ak chcete, môžete nás tiež kontaktovať a uskutočniť objednávku telefonicky na čísle 02 3322 10 40 alebo e-mailom na adrese [email protected]

Môžem produkt vymeniť alebo vrátiť?

Samozrejme! Radi produkt vymeníme alebo zaň vrátime kúpnu cenu. Je dôležité vrátiť výrobok nepoužitý, nepoškodený a v pôvodnom obale.

Kedy dostanem výrobok?

Snažíme sa vašu objednávku odoslať v rovnaký alebo nasledujúci pracovný deň po zadaní objednávky. Objednávku tak zvyčajne dostanete do 1 - 2 pracovných dní od uskutočnenia objednávky.

Sme však závislí aj od logistických sietí, na ktoré bohužiaľ nemáme žiadny vplyv. Existuje tu možnosť oneskorenia, napríklad oneskorenia dodávky do nášho skladu alebo oneskorenia dodávky na vašu adresu. V prípade meškania vás budeme informovať e-mailom.

Dostávam k produktu aj faktúru a pokyny?

Faktúru a slovenské pokyny dostanete na vašu e-mailovú adresu. Ak ste ich omylom vymazali, kontaktujte nás a radi vám ich opäť pošleme.

Má výrobok záruku?

Na všetky výrobky, na ktoré sa vzťahuje zákonná záruka, ponúkame jednoročnú záruku.

Kde nájdem zákaznícku podporu?

Ak potrebujete pomoc, informácie k objednávke alebo máte otázku, sme vám k dispozícii na telefónnom čísle 02 3322 10 40 a na e-mailovej adrese [email protected]

Ako zaplatím?

Za výrobky môžete platiť platobnými kartami, prostredníctvom služby PayPal alebo dobierkou.

Kto dodáva balíčky?

Balíky doručuje zásielková služba GLS. Pred doručením vás bude doručovateľ kontaktovať. Ak nie ste doma, môžete si zabezpečiť bezplatný prevoz balíka na pracovisko alebo inú adresu.

ú výrobky vysokej kvality?

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste, preto sú všetky naše výrobky starostlivo vyberané, majú osvedčenú kvalitu a sú vyrobené z bezpečných materiálov a v súlade s normami EÚ.