Fitnes Set – Sada na cvičenie s gumenými popruhmi

S fitnes súpravou môžete vykonávať širokú škálu cvikov na celé telo a efektívne posilňovať svaly hrudníka a brucha, biceps a triceps, stehná a mäkké svaly, zadok, plecia a chrbát.

Súprava je tiež ideálna na ozvláštnenie vašich obľúbených tréningov, strečingu, silového tréningu, pilates, jogy a skvelou alternatívou k závažiam a tradičným cvičebným pomôckam.

39.90 25.99 + doprava zadarmo
Objednajte dnes a tovar máte doma v stredu., 27.01.

Z dôvodu veľkého nárastu počtu balíkov v logistickej sieti môže dôjsť k oneskoreniu doručenia vášho balíka.

Namiesto do posilňovne choďte do domácej posilňovne!
Súprava na cvičenie je ideálna pre mužov a ženy všetkých vekových skupín, ktorí hľadajú efektívny spôsob cvičenia na spálenie kalórií, posilnenie svalov a stratu tuku – priamo z domova!

Fitnes súprava na všetky cviky, ktoré potrebujete!
Súprava obsahuje 5 gumových naťahovacích popruhov, 2 polstrované rukoväte, držiak na dvere a 2 popruhy na členky – všetko, čo potrebujete na precvičenie celého tela. Je to skvelá alternatíva k nepohodlným činkám a tradičným cvičebným strojom, ktoré zvyčajne zaberajú veľa miesta. Pomocou šikovného držiaka na dvere môžete vykonávať sériu cvikov, ktoré by boli bez špecializovaného prístroja náročné.

Cvičenie všetkých svalových skupín
S fitnes súpravou môžete vykonávať širokú škálu cvikov na celé telo a efektívne posilňovať svaly hrudníka a brucha, biceps a triceps, stehná a mäkké svaly, zadok, plecia a chrbát. Súprava je skvelým doplnkom k vášmu obľúbenému tréningu, strečingu, silovému tréningu, pilates alebo joge.

Kombináciou popruhov nastavíte intenzitu cvičenia
Súprava obsahuje 5 popruhov rôznych farieb, každá farba má svoju vlastnú obtiažnosť (odpor) – žltá (ľahká, do 4,5 kg), zelená (stredne ľahká, do 7 kg), červená (stredne ťažká, do 9 kg), modrá (ťažká, do 11 kg) a čierna (veľmi ťažká, do 13,5 kg). Popruhy je tiež možné navzájom kombinovať, čo uľahčuje nastavenie intenzity tréningu podľa vašich potrieb. Celkový odpor je cca 45 kg.

Pre začiatočníkov i skúsených športovcov
Súprava je vhodná pre akúkoľvek úroveň fyzickej zdatnosti, pretože intenzitu tréningu ľahko nastavíte výmenou a kombináciou popruhov rôznych farieb. Či už pravidelne športujete a chcete si tréning trochu okoreniť, ste začiatočníci alebo príležitostní gymnasti, ktorí hľadajú efektívnejšie spôsoby cvičenia – všestranná súprava ponúka pestrú škálu cvikov a rýchle výsledky.

Nemáte čas na fitnes? Žiadny problém!
Táto cvičebná súprava je ideálnym riešením, ak nemáte čas chodiť každý deň do telocvične alebo nechcete platiť drahé vstupenky do fitness centier.

Na denné cvičenie kdekoľvek a kedykoľvek
Fitnes súprava je ľahká, kompaktná a prenosná. Doplnky vložte do praktickej úložnej tašky a zabaľte ich do kufra alebo do auta, aby ste mohli cvičiť všade a kedykoľvek chcete – doma, vonku, cez prestávku v práci alebo na dovolenke.

Odolné a kvalitné popruhy, ktoré vydržia intenzívne každodenné cvičenie!
Popruhy sú vyrobené z trvácnej TPE gumy, ktorá je odolná proti opotrebovaniu, nevysychá, netrhá sa a nedeformuje sa. Každý popruh má na konci kovový krúžok, ku ktorému sú pomocou odolnej kovovej karabíny pripevnené rukoväte, držiak na dvere alebo popruhy na členky. Ku kovovej karabíne môžete jednoducho pridať ďalšie popruhy. Rukoväte sú mäkké a savé, potiahnuté penovým, protišmykovým povlakom. Popruhy členkov majú zapínanie na suchý zips, ktorý umožňuje pevné a stabilné pripevnenie k členku.

Vlastnosti:
– 11-dielna fitnes sada s gumovými popruhmi
– popruhy sa líšia farbou / obtiažnosťou
– s praktickým držiakom na dvere, rukoväťami a popruhmi na členky
– skvelá alternatíva k závažiam a tradičným tréningovým strojom
 vhodné pre mužov a ženy, začiatočníkov i skúsených športovcov
 ľahké nastavenie intenzity tréningu zmenou a kombináciou popruhov (môžete použiť niekoľko popruhov súčasne)
 umožňuje vykonávať cviky pre všetky svalové skupiny
 skvelý doplnok k tréningu
 kompaktná a prenosná súprava
s pohodlnou úložnou taškou

V balení dostanete:
5x gumový popruh

2x popruh na členok
2x penová rukoväť
1x držiak na dvere
1x úložná a prenosná taška