Cannabis Gel Forte – Konopný masážny gél

Bylinný gél s konopným olejom, mentolom a bylinnými extraktmi na regeneračnú masáž unavených svalov a kĺbov.

Vyrobené v EÚ.

Použitie:

Primerané množstvo gélu vmasírujte do pokožky. Čím dlhšie budete postihnuté miesta masírovať, tým výraznejšie budú výsledky. Podľa potreby postup opakujte.

 

Varovanie:

Dbajte na to, aby ste sa vyhli kontaktu s očami alebo intímnymi partiami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Skladujte pri teplote 5 – 20 °C

 

Množstvo: 200 ml

Číslo šarže a dátum exspirácie sú vyznačené na obale výrobku.

 

Zloženie: výťažok zo stonky borievky, výťažok z plodov divokého gaštana, denaturovaný lieh, voda, extrakt z kvetov arniky, extrakt z kvetov sedmokrásky, extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, gáfor, olej z konopných semien, karbomér, CI 19140, extrakt zo stonky prasličky, extrakt zo stonky kostihoja, glycerín, extrakt zo stonky bielej mŕtvej žihľavy, extrakt z kvetov levandule, limonén, extrakt zo stonky medovky, extrakt z listov slezovníka, extrakt z listov zelenej mäty, mentol, parfum, fenoxyetanol, borovicový olej, výťažok z listov dubového drievka, výťažok zo stoniek husaciny, propylénglykol, výťažok z kvetov bazy čiernej, chlorid sodný, hydroxid sodný, výťažok z listov púpavy lekárskej, výťažok z kvetov lipy malolistej, trietylénglykol, výťažok zo stoniek ostropestreca mariánskeho, výťažok zo stoniek divej fialky.

 

Pôvod: EU. Distribútor: Vivovita d.o.o., Litijska cesta 259, 1261 Ljubljana – Dobrunje, SI, [email protected]

delivery
Bezplatná doprava
satisfaction warranty
Garancia spokojnosti
safe buy
100% bezpečný nákup
EU seller
EU obchodník